coinmoh

Members
 • تعداد ارسال ها

  4
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

1 Neutral

درباره coinmoh

 • تاریخ تولد تعیین نشده

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. coinmoh

  بایت کوین

  روزی که قرار باشه بایت کوین ( byte coin ) راهش رو از بازار جدا کنه ... همچین وضعیتی میشه ... امروز 8 فروردین 1397 هست .... البته هنوز خیلی زوده واسه ایجاد شدن این وضعیت . . ..
 2. coinmoh

  دریک(daricCoin) اولین ارز دیجیتال ایران

  در حال حاضر بر روی دریک کوین (daric coin) نمی توان نظر خاصی داد . زیرا این ارز به تازگی ایجاد شده و در هیچ اکسچنجی حضور ندارد . و هیچ قیمت گذاری نشده است .البته بیت کوین هم همین وضعیت را داشت . تنها راه ارزش پیدا کردن یک ارز اقبال بازار به آن ارز و رایج شدنش می تواند باشد .
 3. coinmoh

  بایت کوین

  بایت کوین Bytecoin بایت کوین(bcn) نمونه ی ارتقا یافته بیت کوین(btc) می باشد که مشکلات بیت کوین را حل کرده است . بیت کوین که در سال 2009 توسط فرد یا تیمی ناشناس پایه گذاری شد و به عنوان اولین ارز رمزپایه نام گرفت و هم اکنون شاخصی برای کلیه ی ارزهای دیجیتال می باشد و اساسا این ارزها با بیت کوین مطرح می شوند. اما بایت کوین که در سال 2012 به وجود امده است گمان می رود که توسط برخی از اعضای وابسته به تیم بیت کوین ایجاد شده و عیوب ان را برطرف کرده ضمن این که کاملا ارتقا پیدا کرده است . اولین قابلیت بایت کوین مقیاس پذیری هست که با 184 میلیارد کوین ایراد بیت کوین را در مقیاس پذیری برطرف کرده است. قابلیت تراکنش های بسیار بالا در ثانیه در قیاس با بیت کوین سرعت انتقال این ارز را بسیار متمایز کرده است . هم چنین فی تراکنش بسیار پایین و نزدیک صفر خود عامل جذب دیگری برای استفاده از این ارز هست. بایت کوین از دسته ارزهای غیر متمرکز می باشد که بر پایه بلاکچین شکل گرفته و تایید تراکنش ها توسط گره ها صورت می گیرد و هیچ بانک یا دولت یا نهادی توانایی دخالت و کنترل این ارز را ندارد .مهمترین شاخصه بایت کوین ناشناس بودن(anonymously) ان هست . این کوین که به صورت کامل ناشناس می باشد و به هیچ عنوان با سیستم های فعلی قابل ردیابی نمی باشد و از الگوریتم کریپتونوت یا اصطلاحا کریپتونایت پیروی می کند به گونه ای که حتی خریدار و فروشنده هم نمی توانند بفهمند که این کوین ها توسط چه کسی ارسال شده است. بایت کوین علاوه بر قابلیت ماین با جی پی یو قابلیت ماین با سی پی یو را نیز دارد و افراد می توانند با قراردادن سیستم خود در شبکه و کمک به شبکه بایت کوین در جهت حفظ امنیت و انجام تراکنش ها به عنوان پاداش تعدادی بایت کوین bcn دریافت کنند . بایت کوین که با نماد bcn بیان می گردد قابلیت تبدیل شدن به ارزی بین المللی را دارد و تیم توسعه دهنده ی ان در جهت بهبود شبکه و نرم افزارهای وابسته به ان نظیر کیف پول ها و استخرها و ….. در تلاش است تا پایان 2018 این ارز را به وضعیت ایده ال برساند. گمان می رود قیمت پایه این ارز در اینده ای نزدیک بر روی یک دلار قرار گیرد . سختی شبکه بایت کوین به شدت در حال بالا رفتن هست و در 2020 به وضعیت فعلی سختی بیت کوین خواهد رسید.
 4. coinmoh

  دریک(daricCoin) اولین ارز دیجیتال ایران

  دریک که نام قدیم پول ایران در دوره هخامنشیان می باشد و از نام داریوش که یونانیان به ان داریکوس می گفتند گرفته شده است امروز به عنوان نام اولین ارز دیجیتال ایران انتخاب گردیده است . این ارز که بر پایه ی بلاک چین و به صورت غیر متمرکز عرضه شده است امید ان می رود که در بازار داخلی مورد اقبال قرار گیرد و به عنوان یک ارز ملی شناخته شود . اطلاعات کامل در مورد ان را می توانید در دریک کوین مطالعه نمایید .