meys

فروش انواع اسیک ماینر و تجهیزات ماینینگ

1 ارسال در این موضوع قرار دارد

استخراج ارزهای دیجیتال میتواند منبع پردرآمدی باشد اما به دانش تخصصی نیز نیاز دارد. تصور برخی افراد از ماینینگ خرید یک دستگاه و وصل کردن آن به برق و ثروتمند شدن است  و یا خرید یک ارز و نگه داری کردن آن و چند برابر شدن سرمایه است باید بگویم این طور نیست و چنانچه دانش کافی وجود نداشته باشد مانند بسیاری از افراد متضرر خواهید شد. چنانچه تصمیم به ورود به این بازار نوپا را دارید  لازم است بدانید که باید مانند یک تجارت به آن نگاه کنید و تصوراتی که توسط برخی افراد سودجو به شما منتقل میشود  برای فروش تعداد محدودی دستگاه یا ارز کاملا اشتباه است.

برای شروع کار حتما از افراد باتجربه و متخصص مشاره بگیرید تا بهترین انتخاب دستگاه ماینینگ و یا انتخاب  ارز مناسب با توجه به کوتاه یا بلند مدت سرمایه گذایتان را داشته باشید و سرمایه ی خود را از دست ندهید و بدانید که مانند هر علم دیگر نیاز به آموزش؛ مطالعه و به روز رسانی مهارت و علم خود دارید.

در ادامه به نکات ابتدایی ولی مهم که بهتر است برای شروع کار به عنوان اطلاعات مقدماتی بدانید توجه فرمایید:

مقایسه ی استخراج ریگ ماینینگ با اسیک ها
 
کارت گرافیک ها به دلیل تنوع بالا ارزها برای استخراج این مزیت را دارد که شما میتوانید ارزهای زیادی را استخراج کنید و محدودیتی برای شما ایجاد نمی کند. این بدین معنی است که اگر سیستم ماینینگ شما درحال استخراج یک ارز باشد و به این نتیجه برسید که سود آوری نسبت به قبل کمتر شده است می توانید با بررسی ارزهای دیگر ارز دیگری را جایگزین ارز فعلی خود کنید و سود بیشتری را عاید خود کنید. اما این محدودیت برای اسیک ها خیلی خیلی بیشتر است و به  3 ارز و یا حتی کمتر محدود می شود.
 

سیستم ماینینگ چون در واقع یک کامپیوتر با تعداد بیشتری کارت گرافیک هست اگر به مشکل فنی برخورد کند تعمیر و یا جایگزین قطعه ی آسیب دیده در بیشتر موارد بسیار آسان و ارزان است در واقع شما در اغلب موارد نگران خرابی و یا سوختن سیستم خود نیستید.اما تعمیر اسیک ها خیلی مواقع غیر قابل انجام و یا خیلی گران است.
 
در صورت خراب شدن اسیک  به هر دلیل کل سیستم ماینینگ شما خاموش و درآمد شما صفر میشود، اما در صورت بروز مشکل برای ریگ و خراب شدن  یک کارت گرافیک سیستم شما قادر است با مابقی کارت های گرافیک به استخراج خود ادامه دهد.
 
در حال حاضر درآمد اسیک ها نسبت به ریگ بیشتر است که در بازگشت سرمایه اولیه این نکته بسیار مهم است  ممکن است با توجه به سختی شبکه و همین طور قیمت  آلت کوین ها  این موضوع تغییر کند.
https://iranmining.co

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری